Nabídka předmětů

NABÍDKA NEPOVINNÝCH PŘEDMĚTŮ A KROUŽKŮ 

Název

Kdy

Třída

Vyučující

Náboženství

St

12.40 – 13.25

6.+7.tř.

Rečlo

 

St

13.25 – 14.10

3.tř.

Rečlo

 

St

14.15 – 15.00

8.+9.tř.

Rečlo

 

Čt

11.50 – 12.35

2.tř.

Janšta

 

Čt

12.40 – 13.25

1.tř.

Janšta

 

Čt

13.30 – 14.15

4.+5.tř.

Janšta

Dramatická výchova

Po

13.30 – 14.15

6.-9.tř.

Halátek

Sborový zpěv

Po

13.45 – 14.30

1.–5.tř.

Szturcová

Hra na zobcovou flétnu

Út

13.00 – 13.40

2.tř.

Holušová

Výtvarný kroužek

St

13.30 – 14.50 – sudý týden

6.-9.tř.

Mikulová

Novinářský kroužek

 

konzultace dle domluvy

6.-9.tř.

Mikulová,Zajíček

Žákovská knihovna

St

10.35 – 10.55

1.-9.tř.

Szturcová

Seminář z českého jazyka

13.30 – 14.45 – lichý týden

9.tř.

Mikulová

Seminář z matematiky

Út

7.30 – 7.55

9.tř.

Kabajová

Matematický kroužek

Út

13.40 – 14.25

5.tř.

Katreniaková

Kroužek angl.. jazyka-1.skup.

St

12.05 – 12.40

2.tř.

Halátková

Kroužek angl.. jazyka-2.skup.

St

12.45 – 13.20

2.tř.

Halátková

Čtení anglicky

Út

13.30 – 15.00 – lichý týden

7.tř.

Knůrová

Zookroužek

St

13.15 – 14.00

4.-5.tř.

Cenková

Dívčí fotbal

Po

13.30 – 15.00 – lichý týden

6.-9.tř.

Zajíček

 

St

14.15 – 15.00

6.-9.tř

Zajíček

Čtenářský klub

St

13.00 – 14.30

4.tř.

Szturcová

Doučování z angličtiny

13.30 – 14.30

6.-9.tř.

Knůrová

Klub logiky a deskových her

Út

12.00 – 13.30

1.tř.

Cenková

Klub logiky a deskových her

Út

13.00 – 14.30

2.tř.

Střílková

Klub logiky a deskových her

St

13.00 – 14.30

4.,5.tř.

Katreniaková

Klub logiky a deskových her

13.30 – 15.00

6.tř.

Tomášková

Klub logiky a deskových her

St

12.40 – 14.10

7.tř.

Kabajová

 

 

 

 

 

DRUŽINA:

 

 

 

 

Keramika

Po

14.00 – 15.00

1.tř.

Cihlářová

 

St

14.00 – 15.00

2.A

Cihlářová

 

Čt

14.00 – 15.00

2.B

Cihlářová

Tanečky

Út

15.00 – 16.00

3.-5.tř.

Petlachová

 

St

14.00 – 15.00

1.,2.tř.

Petlachová

Stolní tenis

Po

14.30 – 15.30

1.-5.tř.

Zela

Pohybové hry

Čt

13.00 – 14.00

1.tř.

Lázničková

Kytara

Čt

14.30 – 15.15

 

Lázničková

Míčové hry

volný vstup

 

Zela