2015-2016

LIGA  SPORTU  2015 - 2016
                         
konečné pořadí jednotlivců
                         
Pořadí Příjmení a jméno Třída Kola Celkem
1 2 3 4 5 6 7 8 9
1. Bláha Martin 7. 8 8 8 8 6 8 6 8 8 68
2. Ondráčková Nela 9. 2 6 8 8 8 6 8 8 7 61
3. Bláha Dominik 9. 4,5 5 5,5 0 8 5 8 5 6 47
4. Kramný Vojtěch 9. 6 0 8 2 4,5 6 6 8 4 44,5
5. Král Petr 9. 2 8 4 6 6 8 1 0 8 43
6. Petlachová Viktorie 6. 2 0 1 7 6 5 6 6 8 41
7. Klimeš Daniel 6. 6 3 5 1 2 1 4 5 4 31
8. Mocek Štěpán 7. 1,5 2 1 5 8 2 0 6 2 27,5
9. Moravcová Klára 9. 0 8 6 1,5 0 0 0 4 7 26,5
10. Kramná Eliška 6. 2 0 8 0 5 6 0 4,5 0 25,5
11.-12. Řehulka Jan 7. 4 1 6 0 0 6 8 0 0 25
11.-12. Stará Iveta 7. 0 0 6 0 4 8 5 2 0 25
13. Šarayová Ester 7. 5 0 3 0 0 3 4 8 0 23
14. Machovský Jan 8. 8 0 5,5 8 0 0 1 0 0 22,5
15.-17. Glocman Adam 7. 1 6 1 2 5 5 1 0 0 21
15.-17. Šimon Matouš 6. 1 0 2 3 3 4 1 1 6 21
15.-17. Štenclová Veronika 6. 1 0 1 3 0 1 8 1 6 21
18. Šimkovský Martin 9. 1 0 3 5 3 3 1 1 3 20
19. Mičková Adéla 9. 0 5 2 4,5 0 5 0 3 0 19,5
20. Mičková Melanie 7. 1 0 4 5 8 0 0 1 0 19
21.-23. Válek Dominik 8. 1 1 1 1 2 1 5 0 5 17
21.-23. Kramný Štěpán 8. 4,5 3 1 1 4,5 1 1 1 0 17
21.-23. Klapetková Monika 7. 1 0 1 7 2 0 0 1 5 17
24. Matulová Štěpánka 9. 5 0 0 6 0 0 0 5 0 16
25. Balová Hana 8. 8 0 0 1 0 0 6 0 0 15
26. Baier Adam 6. 1 0 4 6 1 1 1 0 0 14
27. Pavlíček Jonáš 6. 1,5 1 0 1 1 1 1 4 3 13,5
28. Šafránková Karolína 8. 6 0 0 1 0 0 6 0 0 13
29.-30. Kavanová Nela 7. 0 8 0 0 0 1 3 0 0 12
29.-30. Klapetek Patrik 9. 1 0 1 4 0 2 2 0 2 12
  Zemek Štěpán 7. 0 5 1 1 0 1 1 2,5 0 11,5
  Kramný Lukáš 9. 0 6 1 0 0 0 4 0 0 11
  Hopa Tomáš 8. 0 0 2 3 0 4 1 1 0 11
  Hříbková Nikola 7. 1 0 1 1 1 1 1 4,5 0 10,5
  Kořistková Karolína 6. 1 0 5 4 0 0 0 0 0 10
  Konečná Sára 6. 7 0 0 1 1 1 0 0 0 10
  Solnický Jan 8. 1 2 1 1 1 1 1 1 1 10
  Dzimbaník Martin 6. 1,5 0 3 4 1 0 0 0 0 9,5
  Krajčír Samuel 6. 1 0 1 1 4 0 1 0 0 8
  Šajtar Vojtěch  7. 0 4 1 1 0 1 1 0 0 8
  Král Vojtěch 6. 1 0 0 0 0 0 2 0 5 8
  Sedláčková Natálie 6. 4 0 1 1 0 0 1 1 0 8
  Ručilová Eva 6. 1 0 0 1 0 4 1 1 0 8
  Moro Adam 8. 0 0 0 1 0 0 3 4 0 8
  Hajka Ondřej 9. 0 1 0 1 0 0 0 6 0 8
  Gracová Adéla 7. 7 0 0 0 0 0 0 0 0 7
  Baranová Eliška 7. 1 0 1 2 3 0 0 0 0 7
  Baierová Nikol 9. 1 0 5 0 0 0 0 0 0 6
  Fišer Matěj 6. 0 0 1 0 0 0 5 0 0 6
  Jedličková Lucie 8. 0 0 4 1,5 0 0 0 0 0 5,5
  Fuchsíková Eliška 8. 1 0 0 4,5 0 0 0 0 0 5,5
  Sedláčková Michaela 8. 4 0 1 0 0 0 0 0 0 5
  Steuer Tomáš 6. 4 0 0 1 0 0 0 0 0 5
  Vítek Jiří  7. 1 0 1 1 0 1 1 0 0 5
  Durda Michal  7. 1 0 0 0 0 3 1 0 0 5
  Milde Roman 7. 1 0 1 0 0 0 3 0 0 5
  Škubníková Zuzana 6. 0 0 2 0 0 1 1 1 0 5
  Jureček Matyáš 6. 1 0 1 0 0 0 0 2,5 0 4,5
  Šťavík Štěpán 7. 4 0 0 0 0 0 0 0 0 4
  Ficová Eliška 7. 2 0 0 0 0 0 2 0 0 4
  Hruška Ondřej 9. 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3
  Michnová Kateřina 8. 3 0 0 0 0 0 0 0 0 3
  Králová Veronika 8. 0 0 3 0 0 0 0 0 0 3
  Rousseau Lucie 8. 0 0 0 3 0 0 0 0 0 3
  Šťastník Štěpán 6. 1 0 1 0 0 0 0 0 0 2
  Kašík Roman 6. 1 0 0 1 0 0 0 0 0 2
  Králová Terezie 6. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
  Havlík Pavel 6. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
  Ručil David 8. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
  Kunertová Natálie 9. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
  Zwinger Viktor 7. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
  Kapera Vojtěch 9. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
  Strnadlová Eva 7. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
  Ondráček Jakub 6. 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
  Malchárková Monika 8. 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
                         
DISCIPLINY LIGY SPORTU 2015 - 2016
                         
    1. Střelba ze vzduchové pušky        
    2. Běh do vrchu              
    3. Člunkový běh 4 x 10 m          
    4. Vánoční laťka          
    5. Zlatá brusle          
    6. Silový čtyřboj              
    7. Střelba na koš              
    8. Stolní tenis                
    9. Duatlon                  

 


ZŠ Stěbořice, okres Opava

Stěbořice 150

747 51

Tel.: 553 661 021

Mob.: 602 521 414

E-mail:

zssteborice@seznam.cz

skolainformace@seznam.cz

IČO: 47813016

Školní družina

Tel.: 553 653 275

Školní jídelna

Tel.: 553 661 029

 

Zřizovatel školy:

Obec Stěbořice