2016-2017

LIGA  SPORTU  2016 - 2017
                           
konečné pořadí jednotlivců
                           
Pořadí Příjmení a jméno Třída Kola Celkem
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10
1. Petlachová Viktorie 7. 8 6 6 8 8 5 8 8 8 8 73
2. Šarayová Ester 8. 0 8 8 3,5 8 8 6 5 8 6 60,5
3. Štenclová Veronika 7. 6 5 8 4 2 1 5 6 3 6 46
4. Mičková Melanie 8. 1 6 4 3,5 5 5 4 4 5 8 45,5
5. Bláha Martin 8. 1 3 5 5,5 6 6 8 5 4,5 0 44
6. Ručilová Eva 7. 1 8 5 5 5 4 6 1 3 4 42
7. Stará Iveta 8. 1 5 6 1 1 6 8 8 4 0 40
8. Klimeš Daniel 7. 0 6 3 1 4 6 4 4 5 5 38
9. Hopa Tomáš 9. 1 0 6 8 1 0 6 8 4,5 0 34,5
10.-11. Baier Adam 7. 1 2 5 4 1 5 5 8 1 0 32
10.-11. Šimon Matouš 7. 1 4 6 6 0 0 6 0 1 8 32
12. Hříbková Nikola 8. 6 4 1 1 1 0 5 6 6 0 30
13. Konečná Sára 7. 1 4 3,5 1 1 1 3 4 5 5 28,5
14. Válek Dominik 9. 4 4 2 1 0 8 0 0 8 0 27
15. Moro Adam 9. 5,5 2 0 5,5 1 0 0 6 6 0 26
16.-18. Glocman Adam 8. 1 5 0 4 8 0 5 0 0 0 23
16.-18. Řehulka Jan 8. 1 8 1 0 5 0 4 4 0 0 23
16.-18. Král Vojtěch 7. 0 0 8 3 1 8 0 1 2 0 23
19. Pavlíček Jonáš 7. 1 1 1 1 5 0 0 1 6 6 22
20. Mičková Monika 6. 2 0 0 2,5 3 8 1 5 0 0 21,5
21.-23. Dzimbaník Martin 7. 0 0 0 8 1 3 8 0 0 0 20
21.-23. Kramný Štěpán 9. 8 0 3 2 2 4 0 0 1 0 20
21.-23. Klapetková Monika 8. 1 0 5 0 6 3 2 0 3 0 20
24. Fišer Matěj 7. 8 1 4 5 1 0 0 0 0 0 19
25.-26. Jedličková Lucie 9. 8 0 1,5 6 3 0 0 0 0 0 18,5
25.-26. Mičková Lucie 6. 3 0 3,5 1 6 2 2 1 0 0 18,5
27. Radek Patrik 9. 1 0 1 3 3 2 3 3 2 0 18
28. Kašík Roman 7. 1 5 0 1 1 4 0 3 1 0 16
29.-30. Šajtar Vojtěch  8. 1 6 0 1 4 0 2 1 0 0 15
29.-30. Konečný Viktor 6. 0 3 1 1 1 0 0 5 4 0 15
  Zemek Matěj 6. 0 0 0 0 6 0 0 0 8 0 14
  Kramný František 6. 2 0 0 1 8 0 0 0 2 0 13
  Zahlová Anna 6. 5 0 0 0 1 6 0 0 0 0 12
  Michnová Kateřina 9. 2,5 0 3 0 2 4 0 0 0 0 11,5
  Kořistková Karolína 7. 1 0 0 6 0 0 4 0 0 0 11
  Krajčír Samuel 7. 1 1 1 1 0 0 0 6 1 0 11
  Válek David 6. 1 1 2 1 1 0 3 0 2 0 11
  Šťastník Štěpán 7. 5,5 1 1 1 0 0 0 0 1 0 9,5
  Steuer Tomáš 7. 1 8 0 0 0 0 0 0 0 0 9
  Rousseau Lucie 9. 0 0 0 8 0 1 0 0 0 0 9
  Machovský Jan 9. 0 0 8 0 1 0 0 0 0 0 9
  Šafránková Karolína 9. 0 0 1 5 1 1 1 0 0 0 9
  Ručil David 9. 5,5 0 1 1 1 0 0 0 0 0 8,5
  Ficová Eliška 8. 4,5 0 0 0 0 0 0 2 2 0 8,5
  Mocek Štěpán 8. 1 0 0 0 1 5 0 0 1 0 8
  Solnický Jan 9. 0 0 4 1 1 0 0 0 2 0 8
  Solnická Klára 6. 1 0 0 0 0 0 0 1 6 0 8
  Klapetková Lucie 6. 0 0 0 1 1 3 1 0 0 2 8
  Fuchsíková Eliška 9. 4,5 0 1 1 1 0 0 0 0 0 7,5
  Balová Hana 9. 1 0 1,5 1 1 0 3 0 0 0 7,5
  Sedláčková Natálie 7. 4 0 0 1 1 0 1 0 0 0 7
  Sochor Adam 6. 1 0 0 2 1,5 0 0 2 0 0 6,5
  Ondráček Jakub 7. 4 0 0 1 1 0 0 0 0 0 6
  Gracová Adéla 8. 0 0 1 1 4 0 0 0 0 0 6
  Vítek Jiří  8. 1 0 1 1 1 0 1 1 0 0 6
  Zemek Štěpán 8. 0 0 0 0 1 3 0 0 2 0 6
  Škubníková Zuzana 7. 0 0 0 0 1 1 1 0 3 0 6
  Klapetková Kateřina 6. 0 0 0 0 1 1 0 1 0 3 6
  Křesťan Jakub 6. 5,5 0 0 0 0 0 0 0 0 0 5,5
  Frenzel Tomáš 6. 1 0 0 1 1,5 0 0 0 2 0 5,5
  Zwinger Viktor 8. 2 0 0 1 1 0 0 1 0 0 5
  Tesařová Nicol 6. 1 0 0 1 0 0 1 2 0 0 5
  Sedláčková Michaela 9. 2,5 0 1 0 1 0 0 0 0 0 4,5
  Malchárková Monika 9. 0 0 1 1 1 1 0 0 0 0 4
  Benatzká Markéta 9. 0 0 0 2 1 1 0 0 0 0 4
  Zavadil Nikola 6. 0 0 0 1 3 0 0 0 0 0 4
  Králová Terezie 7. 0 0 0 0 4 0 0 0 0 0 4
  Kocián Vojtěch  9. 0 0 1 1 0 0 0 2 0 0 4
  Baranová Eliška 8. 0 0 0 1 0 0 0 3 0 0 4
  Kappelová Klára 6. 0 0 0 0 1 0 0 3 0 0 4
  Černý David 6. 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 4
  Černý Patrik 6. 1 0 0 1 1 0 0 0 1 0 4
  Jamnická Iveta 6. 0 0 0 2,5 1 0 0 0 0 0 3,5
  Stašková Jana 9. 0 0 1 0 1 1 0 0 0 0 3
  Lhotská Natálie 6. 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3
  Premusová Petra 6. 1 0 0 0 0 0 1 1 0 0 3
  Milde Roman 8. 1 0 0 0 0 0 0 1 1 0 3
  Janetzký Tobiáš 6. 0 0 0 1 1,5 0 0 0 0 0 2,5
  Socha Vojtěch  9. 0 0 1 1 0 0 0 0 0 0 2
  Jureček Matyáš 7. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
  Uvírová Justýna 6. 1 0 0 0 1 0 0 0 0 0 2
  Šoltis David 6. 0 0 1 0 1 0 0 0 0 0 2
  Ocetník Lukáš 6. 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2
  Volná Andrea  7. 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2
  Kupka Matěj 9. 0 0 0 1 1 0 0 0 0 0 2
  Pavelková Aneta 7. 1 0 0 0 0 0 1 0 0 0 2
  Šťavík Štěpán 8. 0 0 0 0 0 0 0 0 2 0 2
  Haas Adam 6. 1 0 0 0 0 0 0 0 0 0 1
  Ocásek Maxim 6. 0 1 0 0 0 0 0 0 0 0 1
  Fitzková Karin 9. 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
  Tesařová Veronika 9. 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
  Burda Michal  9. 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
  Červený Petr 9. 0 0 1 0 0 0 0 0 0 0 1
  Sonderegger David 6. 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
  Havlík Pavel 7. 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
  Bartosz Jakub  7. 0 0 0 1 0 0 0 0 0 0 1
  Hájková Zuzana 6. 0 0 0 0 1 0 0 0 0 0 1
  Kavanová Nela 8. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Baránková Kateřina 6. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Durda Michal  8. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Králová Veronika 9. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Strnadlová Eva 8. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Otipková Eliška 6. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
  Zwingerová Adéla 6. 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
                           
DISCIPLINY LIGY SPORTU 2016 - 2017
                           
1. Střelba ze vzduchové pušky
2. Překážková dráha
3. Člunkový běh 4x10 m
4. Vánoční laťka
5. Běh na lyžích
6. Rychlobruslení
7. Silový čtyřboj
8. Střelba na koš
9. Stolní tenis
10. Duatlon

 


ZŠ Stěbořice, okres Opava

Stěbořice 150

747 51

Tel.: 553 661 021

Mob.: 602 521 414

E-mail:

zssteborice@seznam.cz

skolainformace@seznam.cz

IČO: 47813016

Školní družina

Tel.: 553 653 275

Školní jídelna

Tel.: 553 661 029

 

Zřizovatel školy:

Obec Stěbořice