Naši žáci v okresním finále přespolního běhu

V úterý 2.10.2012 se v Opavě u Stříbrného jezera konalo okresní kolo závodů v přespolním běhu. Naši žáci se zúčastnili soutěže ve dvou věkových kategoriích: kategorie žáků 6.+7. tříd a kategorie žáků 8.+9. tříd. Obě tyto kategorie se dále dělily na chlapce a dívky. Nejlépe se dařilo našemu chlapeckému družstvu v kategorii 6.+7. tříd. Naši školu v této věkové kategorii reprezentovali Vojtěch Kramný, Petr Král, Martin Šimkovský, Jan Klimeš, Kristián Mocek a Josef Král. Právě Josef Král se umístil mezi jednotlivci na 4. místě a výrazně napomohl našemu chlapeckému družstvu k pěknému umístění. Chlapci se umístili na 5. místě ze 17 zúčastněných škol v této věkové kategorii.

Velmi pěkné umístění se povedlo také našim dívkám ve věkové kategorii 8.+9. tříd. Družstvo bylo ve složení Kristýna Krajíčková, Andrea Radková, Monika Stará a Hana Schromová. Hana Schromová se umístila na krásném 4. místě a tento její individuální úspěch pomohl našemu dívčímu družstvu k celkovému 7. místu ze 17. zúčastněných týmů v této dívčí kategorii. Děkujeme všem běžcům za vzornou reprezentaci naší školy a přejeme jim mnoho dalších sportovních úspěchů!

Autor: Martin Kuček