Žáci sportovního klubu kralovali ve Vánočním běhu

Celkem sedm žáků školního sportovního klubu se v neděli 17.12.2017 postavilo na start 44. ročníku Vánočního běhu v Opavě. V chladném počasí na mladé běžce čekala trať v délce 950 m.

Nejlépe si vedly opět žákyně. Nejrychlejší dívkou byla časem 3:24 Viktorie Petlachová. Hned za ní doběhla na děleném 2.-3. místě Veronika Štenclová. Skvělé vystoupení devčat uzavřela 4. místem Ester Šarayová.

Mezi žáky si výborně počínal Matouš Šimon, který skvělým finišem dosáhl na 2. místo. Na 5. místě doběhl Tomáš Vincker. Františka Kramného a Viktora Konečného trápily zdravotní problémy, přesto doběhli na 7. a 9. místě.

Všem žákům gratulujeme a děkujeme za vzornou reprezentaci školy v mimoškolních aktivitách. Žádný tým nebyl tak vidět jako 4Fun Team ZŠ Stěbořice a to nejen díky počtu závodníků, ale také díky skvělým výkonům.

Autor: Michal Zajíček