Žáci sportovního klubu zahájili novou sezónu a úspěšně reprezentují naši školu

Po dvou měsících prázdnin se opět roztočily kola a rozběhaly nohy žáků sportovního klubu ON-OFF Teamu ZŠ Stěbořice. Od září se však nastartovala nová éra. Klub se rozšířil o žáky nižšího stupně a všichni členové mají možnost trénovat dvakrát týdně. Hned první závody potvrdily u žáků velký potenciál.

Prvním závodem v letošní sezoně byl MTB závod Šilheřovický šlaušek. Náš klub za vytrvalého deště a cca 10 °C reprezentovala odvážná čtveřice závodníků. Mezi dívkami měla premiéru Nela Frenzelová a nevedla si vůbec špatně. V těžkých podmínkách dojela na 4. místě. Mezi mladšími chlapci jel výborně Tomáš Vincker (2. místo) a také Tomáš Frenzel (4. místo). Ve velké konkurenci starších žáků byl vidět náš Matouš Šimon, který dojel na skvělém 3. místě.

O dva týdny později byla zahájena běžecká závodní sezona. A opět to byl vynikající začátek. Vynikající běžeckou formu ukázal Tomáš Vincker, který ve své kategorii s přehledem zvítězil. Na skvělém 3. místě skončil Tomáš Frenzel. Mezi dívkami doběhla druhá Nela Frenzelová.

Všem žákům děkujeme za skvělou reprezentaci a přejeme jim hodně úspěchu v dalších závodech.

Autor: Michal Zajíček