Fotbalistky úspěšně vstoupily do Coca-Cola Cupu 2016

Devčata z naší školy i letos pokračují v úspěšném fotbalovém počínání. Po odchodu sedmi opor z minulého ročníku je čekal nový ročník Coca-Cola Cupu.

V prvním kole nastoupily v debry proti dívkám ze ZŠ Slavkov. První minuty ukázaly, že utkání pro nás nebude vůbec jednoduché. Ve 3. minutě sice otevřela skóre Nela Ondráčková, ale o 2 minuty později bylo vyrovnáno. Hráčky ze Slavkova těžily zejména ze své rychlosti a výborného pohybu. Uklidnění přinesla Nela Ondráčková, která pronikla do vápna a zakončila přesnou střelou k tyči. Ve druhém poločase nám velmi pomohl rohový kop Nely Ondráčkové, při kterém si soupeřa srazila míč do vlastní branky. Konečný stav 4:1 pečetila opět výborně hrajicí kapitánka Nela Ondráčková, která patřila s brankářkou Michaelou Sedlačkovou mezi nejlepší hráčky zápasu.

Děkujeme všem hráčkám za výbornou reprezentaci školy.

Branky: 4x Nela Ondráčková

Sestava: M. Sedláčková, N. Hřibková, N. Kunertová, V. Burdová, A. Mičková, K. Moravcová, E. Baranová, K. Šafránková, Š. Matulová, K. Michnová, N. Ondráčková (kap.), K. Pavelková, A. Pavelková, N. Sedláčková, Z. Škubníková, K. Kořistková, M. Klapetková, I. Stará, E. Šaryová, H. Balová

Autor: Michal Zajíček