Naše fotbalistky skončili třetí v okrese

V pátek 29.4. se naše fotbalistky zúčastnily okresního finále v minifotbale, které se konalo v Kylešovicícuh. O tzv. "Pohár ministryně" se vydalo bojovat deset hráček. V prvním utkání se střetly se ZŠ Kylešovice. Soupeřky od začátku zápasu na hřišti dominovaly a nakonec zvítězily 4:0. Ve druhém utkání naše děvčata čekaly soupeřky ze ZŠ Vítkov. První poločas přinesl hodně nepřesností a několik šancí na obou stranách. Ve druhé půli naše hráčky svůj výkon zlepšily a po dvou brankách Nely Ondráčkové a jedné brance Viktorie Petlachové zvítězily 3:0. V posledním utkání mohly naše reprezentantky oplatit ZŠ Otická prohru z minulého vzájemného střetnutí, ale to se bohužel nepodařilo. Opavanky opět zvítězily.

Třetí místo je i přesto úspěch a všem hráčkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy.