Naše volejbalistky skončily třetí v okrese

Po postupu z okrskového kola čekal naše volejbalistky velmi náročný den. Ráno volejbal, v poledne fotbal. Výběr hráček byl rozšířen, aby se zátěž rozložila.

V prvním zápase nás čekaly soupeřky ze ZŠ Hlučin, Hornická. Hráčky zápas s přehledem zvládly a vyhrály 2:0 na sety. Hned poté děvčata nastoupila proti favoritkám turnaje ze ZŠ Otická, Opava. Soupeřky dominovaly v prvním setu. Druhý set byl vyrovnaný, ale koncovku naše reprezentantky nezvládly a prohrály. Ve třetím utkání se hrálo o druhé místo. Na našich hráčkách byla znát únava (hrály tři zápasy po sobě) a bohužel prohrály.

I přesto je 3. místo v okrese velkým úspěchem a všem hráčkám děkujeme za vzornou reprezentaci školy.