Sportovní klub obsadil stupně vítězů i v běhu Slavkovským lesíkem

V sobotu 14.10. se pětice členů nově založeného školního sportovního klubu vydala na tradiční a populární běh Slavkovský lesík 2017. Na naše žáky čekala krásná, ale náročná krosová trasa v Slavkovském lesíku v délce 2700 m a 5400 m. V kategorii D 13-14 let nás reprezontovalo trio závodnic. Nejlépe si vedla Viktrorie Petlachová, která i ve svém druhém závodě zvítězila. V závodě pěkně běžela také Verča Štenclová (14. místo) a Ester Šarayová (15. místo). V chlapecké kategorii M 13-14 let nastoupil po dlouhém zranění Matouš Šimon a vůbec si nevedl špatně - skončil na krásném 4. místě. Zástupce klubu jsme měli také ve starší kategorii M 15-16. Na start se postavil čerstvý vítěz družstev v atletice Martin Bláha. Toho čekaly dva náročné okruhy = 5400 m. V závodě potvrdil své kvality a ve velké konkurenci obsadil nádherné 2. místo.

Dosavadní bilance sportovní klubu:

2x první místo

2x druhé místo

Jen tak dále naši závodníci:-)

Všem běžcům děkujeme za vzornou reprezentaci a držíme jim palce v dalších závodech.