Volejbalistky porazily ZŠ Englišova a postoupily do okresního finále

V pátek 10.4.2015 se naše volejbalistky zúčastnily okrskového kola ve vojebalu dívek, které se konalo v tělocvičně ZŠ Englišova. V prvním zápase devčata nastoupila proti ZŠ Mařádkova a hladce vyhrála 2:0 na sety. Ve druhém utkání se střetla se soupeřkama z Kravař. V prvním setu naše holky dominovaly a jednoznačně vyhrály. Druhý set přinesl vyrovnanější hru, avšak se šťastnějším koncem pro nás.

O vítězi rozhodlo poslední utkání turnaje. ZŠ Stěbořice - ZŠ Englišova. V prvním setu naše reprezentantky udělaly hodně nevynucených chyb a set prohrály. Druhý set přinesl z naší strany zlepšení, ale soupeřky předváděly bojovný výkon. To vyústilo v dramatickou koncovku, ve které byly některé momenty opravdu infarktové. Holky koncovku nakonec zvládly a vyhrály v poměru 31:29. V tiebreaku naše volejbalistky výborně podávaly a zvítězily 15:8. Následně vypukla zasloužena oslava vítězství a postupu mezi čtyři nejlepší školy v okresu.

Všem reprezentantkám gratulujeme a držíme palce v okresním finále.